+420 246 008 787

Koordinátor výstavby datových sítí

Hledáme kolegu na pozici Koordinátor výstavby datových sítí.

V CentroNetu hledáme kolegu na pozici Koordinátor výstavby datových sítí, který by organizačně i technicky zaštítil připojování nových bytových domů k našim službám. Potřebujeme člověka, který má zkušenosti s prací v terénu, rozumí problematice montáže sítí, ale rád by se částečně přesunul z terénu do kanceláře.

Náplň práce:

  • příprava a realizace zakázek v oblasti výstavby a údržby metalických a optických sítí
  • zajišťování podmínek pro realizaci zakázek (materiál, kalkulace, vybavení, lidské zdroje atd.).
  • řízení a kontrola práce subdodavatelů, odpovědnost za kvalitu dodané práce
  • supervize subdodavatelů a kontrola dodržování harmonogramů
  • příprava podkladů pro oživení sítě (plány sváření optických vláken, osazení HW, atd.).
  • příprava a úpravy technické dokumentace

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • výborné osobní vystupování a zdravou asertivitu
  • znalost problematiky metalických a optických sítí, datových služeb a přenosových telekomunikačních technologií
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • spolehlivost a samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • zkušenosti s údržbou a provozem telekomunikačních sítí výhodou
  • znalost AutoCad výhodou.

Kdo jsme:

Od roku 2008 provozujeme služby internetové připojení a distribuci TV kanálů pro domácnosti v Praze pod značkou centrio. V současné době máme připojeno přes 20 000 spokojených zákazníků a každým rokem rosteme. Pro připojení domácností využíváme moderní a stabilní technologii optického vlákna.

Benefity:

  • stravenky
  • notebook
  • telefon i k soukromým účelům
  • služební automobil
  • jazykové vzdělávání
  • sickday
  • flexibilní pracovní doba

To je v dnešní době téměř standart. My k tomu všemu nabízíme navíc prostředí, kde se nové myšlenky a nápady neztratí pod tíhou administrativy a kde budete držet krok s moderními telekomunikačními technologiemi, a šéfa, který ví, kam směřuje a je otevřený novým cestám, jak cíle dosáhnout.

Zní to zajímavě? Pošli svůj životopis a pár vět o sobě na ivana.genserovska@centronet.cz

Kontaktní formulář

Zavolejte nám na číslo

Nebo nám napište na
kontaktní formulář

Kontaktní formulář -

* Povinné údaje

Máte zájem o jinou pracovní pozici?

Podívejte se na všechny naše nabízené pozice

Všechny pracovní pozice